Yüksek CP Pokemon Evrimleştirme Önerisi
yuksek-cp-pokemon-evrimlestirme-1

Yüksek CP Pokemon Evrimleştirme Önerisi

Arkadaşlar bazı dostlarımız beğendiği pokemonları evrimleştirme yani evolve gerçekleştirdiğinde maalesef CP değeri çok da iyi olmuyor. Bunun bazı sebepleri var. Yüksek CP Pokemon Evrimleştirme hakkında bilgileri birlikte size açıklayacağım…

Şimdi birazdan size bir tablo göresi paylaşacağım. Bu tabloda size yardımcı olacak CP değerleri bulunuyor. Bu CP değerleri yardımı ile pokemonu evrimleştirdiğinizde 1000 CP ve üzeri gelişmiş pokemon elde etmek istiyorsanız, tablodaki CP değerinde pokemonu yakalamanız gerekmekte. Daha açıklayıcı konuşmak için size örnek vererek açıklama yapayım:

Dratini adlı pokemonu evrimleştirme yaptığınızda 1000 CP ve üzeri olmasını istiyorsanız bu pokemonu evrimleşmemiş halini yakaladığınızda CP değeri 274 olması icap eder. Örnek sayesinde oldukça açıklayıcı olduğunu düşünüyorum.

Aşağıdaki tablo görsel halinde olduğu için bu görseli cihazınıza kayıt ederek ihtiyacınız olduğunda elinizin altında bulunmasını sağlayabilirsin.

Buradaki öneriler sizlerin uğraşmaması için pokemonların CP değerleri girilerek hesaplanmıştır. Mesela bu hesaplama gerçekleşmemiş olsaydı sitemizdeki Pokemon Araçları menüsünde bulunan Evrimleşme CP Hesaplama Aracı ile hesaplama yapmanız gerekecekti. Tablo sayesinde buna gerek kalmadan, hesaplama yapmadan en az kaç CP’li pokemonu evrimleştirirsen 1000 CP üzeri olur sorusunun cevabı öğrenilmiş olur.

Aklınıza takılan herhangi bir soruyu yorum ile bildirebilirsiniz. Pokemon GO oyuncuları için kaliteli paylaşımlar yapmaya uğraşıyoruz. Siz de yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Şimdiden yorum yapan dostlarıma teşekkür ediyorum. Bol şans, iyi keyifler 🙂

Yüksek CP Pokemon Evrimleştirme Tablosu

yuksek-cp-pokemon-evrimlestirme

Yüksek CP Pokemon Evrimleştirmek

Facebook Sayfamızı beğenerek aramıza katılabilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.

Ash

Ash

Ash'in en büyük hayali bütün pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi pokemon eğiticisi olmaktır. Bu amacına erişebilecek mi? :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir