Pokemon GO Yeni Sürüm Özellikleri [0.33]

Pokemon GO Yeni Sürüm Özellikleri [0.33]

Son Sürüm Pokemon GO oyunu yeni güncelleştirme ve birçok yararlı yeniliklerle bizlere ulaştı… İşte karşınızda “Pokemon GO Yeni Sürüm Özellikleri” !

Aşağıdaki yazımda sizler için şimdilik 0.33.0 Pokemon GO sürümü ile ilgili bilgi vereceğim. Pokemon GO Yeni Sürüm Özellikleri hakkında yorum yaparak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Pokemon GO Yeni Sürüm Özellikleri [0.33.0]

Tek Seferlik İsim Değiştirme

pokemon-go-change-name

Pokemon GO Yeni Sürüm Özellikleri – İsim Değiştirme

Oyun, tek seferliğe mahsus isim değiştirme hakkını bizlere bu sürüm ile gelen güncelleştirmede vermek istiyor. Sebebi ise oyuna girişten sonra girilen isimden memnun olmayan ve ismini değiştirmek isteyen oyuncular için bir kolaylık olması. Pokemon GO oyuncuları duruma sevinecektir 🙂

Yumurta Günlüğü

Yumurta Günlüğü sayesinde geçmişte kırdığınız yumurtalardan hangi pokemonların çıktığını görebileceksiniz. Yumurtaları kırdıkça bu liste genişleyecek ve oyuncu hesabınız için daha iyi bilgilere sahip olacaksınız.

IOS İçin Müjde!

IOS işletim sistemi üzerinden oynayan dostlarımız için müjde! Artık batarya tasarruf modu aktif bir şekilde ios cihazlarda kullanılacak olup, pokemon go oynarken daha az şarj gidecektir. Oldukça yararlı bir güncelleme ile bu özellik size oyunda  daha fazla zaman harcayabileceğinizi gösteriyor.

Hız Sistemi Uyarısı

pokemon-go-speed

Pokemon GO Yeni Sürüm Özellikleri – Hız Sistemi

Bir kişinin yürüme veya koşma, biraz daha artıralım bisiklet ile seyahat esnasında belirli bir hızı aşması durumunda oyun uyarı verecektir. “Hacım ne yapıyorsun, altına arabayı aldın da pokemon mu avlıyorsun :)” Gibi bir uyarı olmasa da “Yolcu” olduğunu onaylaması gerekecektir.

EXP Bonusları, Bir Hata Düzeltildi

Bazı durumlarda pokemon avlarken yapılan Great, Excellent gibi atışlarda almammız gereken bonusları alamıyorduk. Bu hata oyuncuların canını sıkmıştı. Çünkü uğraşıp, özel bir şekilde pokemon yakalamaya çalışan dostlarımız emeklerinin karşılığını alamıyordu. Hal böyle olunca son güncelleme ile birlikte bu hata ortadan kalktığını belirtelim. Excellent atış ile pokemon yakalamaya devam, exp bonusunuz yolda 🙂

“Yakında Pokemon Var” Sistemi

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Şimdi arkadaşlar, adım üzerinden ölçü birimi olan “yakında” bölümü vardı biliyorsunuz. İşte 3 adım vb. gösteriyordu. Daha önce o pokemonu da yakalamadıysanız siluet şeklinde görünüyor, ancak yakaladıysanız birebir o pokemonu görebiliyordunuz. Uzaklığı da elbette adım üzerinden gerçekleşiyordu. Bu sistem bir cihazda farklı gösterirken bir başka cihazda daha farklı gösterilebiliyor demek istediğimi aşağıdaki resimden anlayabilirsiniz. Geliştiriciler orada bulunma zamanı dolan pokemonları artık bu radardan kaldırıyor, siliniyor. Bu sayede artık orada bulunmayan bir pokemonu aramaya devam etmiyorsunuz. Bu çok önemli bir durumdur arkadaşlar, çünkü sonucunda herhangi bir ödül olmayan bir arayışın size umutsuzluk ve karamsarlıktan başka bir duygu hissettirmeyeceği aşikar 🙂 Uu biraz ağır oldu bu 🙂

Facebook Sayfamızı beğenerek aramıza katılabilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.

Siz de yorum yaparak Pokemon GO Yeni Sürüm Özellikleri hakkında fikir belirtebilirsiniz.

Ash

Ash

Ash'in en büyük hayali bütün pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi pokemon eğiticisi olmaktır. Bu amacına erişebilecek mi? :)

“Pokemon GO Yeni Sürüm Özellikleri [0.33]” için 3 cevap

  1. Ash dedi ki:

    Teşekkürler, iyi oyunlar 🙂

  2. Kunduraci dedi ki:

    Eline sağlık admin

  3. Ali kemal dedi ki:

    Yazı için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir