Pokemon Go Sistemi Yenileniyor

Pokemon Go Sistemi Yenileniyor

Pokemon Go yeni oyun sistemi güncellemesi ile olgunlaşmaya devam ediyor. Son gelen sistem güncellemeleri sayesinde Niantic, Pokemon GO oyuncu sayısını artırmayı planlıyor.

Bol sürpriz, bol hediye

Oyun devi Niantic, son dönemlerde popülerliğini kaybeden bir dönemin ünlü ve heyecanlı oyunu Pokemon Go oyunun düşüşünü yok etme ve klasmanını yükseltme adına bazı projeler üzerinde çalışıyor. Bu özellikle bazı günlerde daha fazla sürprizler ile oyun sistemi üzerinde yapılacak bazı değişiklikler olması bekleniyor.

Yaz aylarında özellikle popüler bir oyun olan Pokemon Go, oyuncularının daha fazla ilgisini çekeceğini düşünüyoruz. Niantic öncelikle oyun kurgusunda oyuncu talep istek ve önerilerine kayıtsız kalarak oyun platformunda büyük bir hata yaptığını kabul etti. Bu yanlışlık sonucu oyunun popülerliği düşürmüş ve oyuncular daha fazla heyecan veren başka oyunlara yöneldiğini gördük. Bu yanlışı gidermeye çalışan firma ile oyun tekrar ivme kazanmaya başladığı görülmektedir.

Örneği cadılar bayramı, şükran günü gibi özel gün ve gecelerde insanların daha fazla eğlence ve aktivite yapacağı günlerde sürprizleri yapmaktadır. Bu sürprizler düzenli oyun oynayan oyunculara günlük bonus olarak geri dönüş sağlıyor.

Mesela; ilk yakalanan pokemon 500 XP ve 600 Stardust olacak bu oyun heyecanın tüm hafta sürdüren oyunculara 2000 XP ve 2400 Stardust verilerek sürpriz yapılacak. Bu açıdan daha fazla pokemon yakalamak mümkün olacak. İyi değerlendirmek lazım. Bu yeniliklerin yanı sıra her Pokestop ziyaretinde 500 XP bonusu ve hafta sonu 2000 XP ekstra bonusu bulunmakta, pokestop noktalarına uğramaya özen gösterin.

Ash

Ash

Ash'in en büyük hayali bütün pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi pokemon eğiticisi olmaktır. Bu amacına erişebilecek mi? :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir