Pokemon GO Potion ve Revive
pokemon-go-potion-ve-revive

Pokemon GO Potion ve Revive

Pokemon GO hakkında sizleri bilgilendirmeye devam ederken, 5 level üzeri arkadaşlarımıza yardımcı olacak bir konuya geldik Pokemon GO Potion ve Revive hakkında bilgiler 🙂

 

pokemon-go-potions-ve-revive

Pokemon GO Potion ve Revive

Pokemon GO Potion Nedir? Nasıl Elde Edilir?

Oyunda 5 level ve üzeri olduğunuzda, elinizde bir miktar pokemon arşivi olacaktır. Elinizdeki pokemonlardan, sizin seçtiğiniz bir tanesi ile yakındaki bir GYM’de düşman takımın nöbetçi pokemonuna saldırdınız. Bu saldırı başarılı ve başarısız olabilir.Şu durum haricinde: karşınızdaki pokemon çok zayıf ise hasar olmadan savaşı tamamlar iseniz sorun yok. Ancak hasar almanız halinde pokemonun canını artırmaya yarayan, aranan kan Potion 🙂 Kısaca pokemon iyileştirmeye yarayan item. Nereden elde edilir? Sorusuna dönecek olursak: Genel anlamda pokecoin ile alımların haricinde, pokestop noktalarından elde edebilirsiniz. Ayrıca level aldığınızda ödül olarak da elde etmeniz mümkün.

Potion’lar 3’e ayrılmaktadır. Normal Potion 20 HP, Super Potion 50 HP, Hyper Potion 200 HP restore eder.

Pokemon GO Revive Nedir? Nasıl Elde Edilir?

Potion iteminde olduğu üzere 5 level ve üzeri oyuncular için GYM Savaşları sırasında ağır darbe alarak bayılan, baygınlık geçiren pokemonları kendine getirmeye, yeniden aktif hale ulaştırmaya yarayan itemdir. Revive itemini elde etmek için pokestop noktalarında materyal toplayabilirsiniz. Ayrıca oyunda level aldığınızda bir miktar revive ödül olarak verilecektir.

Evet arkadaşlar Pokemon GO Potion ve Revive adlı itemlerden sizlere kısaca bahsettim.

Pokemon GO Potion ve Revive ile alakalı aklınıza takılan soru ve sorunlar ile ilgili yorum yazmaktan çekinmeyiniz. Sitemizi ve yazılarımızı beğendiyseniz abone olmalısınız 🙂 Kendinize iyi bakın bir başka yazıda görüşmek üzere. Bol şans iyi keyifler…

Facebook Sayfamızı beğenerek aramıza katılabilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.

Ash

Ash

Ash'in en büyük hayali bütün pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi pokemon eğiticisi olmaktır. Bu amacına erişebilecek mi? :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir