Pokemon GO Plus Nedir? Nasıl Kullanılır?
pokemon-go-plus

Pokemon GO Plus Nedir? Nasıl Kullanılır?

Pokemon GO Plus nedir? Nasıl Kullanılır? Ayrıca fiyat listesi siz Pokemon GO oyuncuları için sunuldu.

Arkadaşlar Pokemon GO Plus basit bir poketopu şeklinde bir bilekliktir. Bu bileklik yardımı ile etrafınızda bir pokemon varsa titreşim yolu ile uyarılıyorsunuz. Pokemon kaçırmayan, oyun ile ilgili tüm avantajları elinde tutmak isteyen rekabetçi oyuncularımız için oldukça işlevsel.

pokemon-go-plus-1

Pokemon GO Plus Cihazı

Hissediyorum etrafımızda Pokemon var!

Cihaz basit bir yöntem kullanıyor. Bluetooth yardımı ile telefonunuz ile bağlantı kuruyor. Şunu belirtmek gerekir ki bazı dostlarımız bluetooth şarjı çabuk bitirebilir diye düşünebilir. Bu dostlarımıza şöyle bir açıklama getirelim: Pokemon GO oynarken interneti ve aynı zamanda bluetooth’u devreye sokmanızı öneriyorum. Sebebi ise çok basit. Bluetooth cihazın konum bulmasına yardımcı oluyor. Bu sayede Pokemon GO oynarken konum hatalarını geride bırakmış oluyorsunuz. Ayrıca Pokemon GO Plus cihazı sayesinde devamlı ekrana bakmak zorunda kalmıyor, bu sayede ekran kararması gerçekleşiyor. Ekranın karanlık olması da o şarjın uzun süre dayanmasına yardımcı oluyor. Zaten Pokemon GO oyuncuları arasındaki eleştirilerden bir tanesi de bildiğiniz üzere bataryanın çabuk bitmesidir. Cihaz sayesinde batarya bir süre daha dayanacaktır.

Pokemon GO Plus Fiyatı

Ortalama olarak bahsetmem icap ediyor: 30$ ile 50$(şimdilik) fiyatları arasında değişmekte olan Pokemon GO Plus cihazı biraz el yakıyor. Belirtmekte fayda var, oyunu oynamak için zorunlu ve cihazı kullanıyorsun diye daha fazla pokemon gelecek gibi düşüncelerden sakının. Cihaz Pokemon GO oynarken moda girmenize yardımcı olacaktır 🙂 Para sıkıntısı olmayan kişiler tarafından oyunun daha keyifli bir hal alması adına güzel bir cihaz.

Belirtmeden geçmeyelim, Pokemon GO Plus cihazı henüz Türkiye’de tam olarak satışta değil. Gelecek günlerde cihazın Türkiye’de aktif olarak kullanıldığına şahit olacağız. Cihazı temin eden kişilerin belirttiğine göre bazen sorunlar ile karşılaşılabilir, bunun sebebi olarak da şöyle diyebiliriz; oyun beta aşamasındaki sürümü ile oynanıyorsa normaldir. Cihazı yurt dışından temin edebilirsiniz. Ancak şuradan veya buradan alın diye bir şey söylemem pek uygun değildir.

Gelecek günlerde Pokemon GO ile alakalı başka cihazlar gelecek mi? bekleme içerisindeyiz. Gelen cihaz olursa siz dostlarımız için açıklamalara devam edeceğiz.

Facebook Sayfamızı beğenerek aramıza katılabilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.

Cihaz hakkında soru ve sorunlarınız için yorum ile bize ve Pokemon GO oyuncularına sormaktan çekinmeyiniz.

Ash

Ash

Ash'in en büyük hayali bütün pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi pokemon eğiticisi olmaktır. Bu amacına erişebilecek mi? :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir