Pokemon GO Max CP-HP Değerleri

Pokemon GO Max CP-HP Değerleri

Pokemon GO Max CP-HP Değerleri Taplo halinde sizler için sunuldu!

Pokemon GO yakalayıcıları hangi pokemona daha büyük önem vermesi gerektiğini düşünürken ona yardımcı olmaya karar verdik 🙂

Birazdan aşağıda sizlere resim olarak vereceğimiz Pokemon GO Max CP-HP Değerleri sayesinde sizler de elinizdeki pokemonu geliştirdiğinizde veya yüksek levelde bir pokemon yakaladığınızda maksimum kaç cp/hp değerine sahip olacağını öğreneceksiniz. Kolaylık olması adına resmi cihazınıza kayıt edebilirsiniz. Dostlarınıza bizden bahsetmeyi unutmayın. Çoğaldıkça eğlenceyi zirvede yaşamaya devam edeceğiz.

Bütün bunların yanı sıra yüksek hp ve cp seviyesine sahip pokemonlar elde edip bunları evolve yani evrimleştirme yapmak istiyorsanız unutmayın ki en önemli şey level yüksekliğinizdir. Leveliniz ne kadar yüksek olursa o kadar avantajlı duruma girecek ve yakaladığınız pokemon da buna göre kaliteli bir hal alacaktır.

Aşağıdaki tabloda pokemonların maksimum cp puanları verilirken unutmayınız ki leveliniz yüksek kabul edildiğinde geçerli olacaktır. Leveliniz yüksek olduğu sürece evrimleşmemiş pokemon yakalasanız dahi cp değeri oldukça iyi olacaktır.

Pokemonbul.Net olarak Pokemon GO Max CP ve HP Değerleri

pokemon-go-max-cp-ve-hp-degerleri

Pokemon GO Maksimum CP ve HP Değerleri

Sitemizde Pokemon GO ile  ilgili birçok bilgiye sahip olabilirsiniz. Bununla ilgili olarak arama motorumuzu kullanarak merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda aklınıza takılan herhangi bir soruyu yorum ile bizlere bildirebilirsiniz.

Facebook Sayfamızı beğenerek aramıza katılabilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.

Ash

Ash

Ash'in en büyük hayali bütün pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi pokemon eğiticisi olmaktır. Bu amacına erişebilecek mi? :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir