Pokemon GO Lure Module Kullanımı
pokemon-go-lure-module-1

Pokemon GO Lure Module Kullanımı

pokemon-go-lure-module

Pokemon GO Lure Module

Pokemon GO hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Sıradaki konu Lure Module. Yazı sonunda Pokemon GO Lure Module hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Arkadaşlar bu item ya level atlayarak ödül olarak kazanılabilir ya da bunun için ücret ödeyerek satın alabilirsiniz. Hal böyle olunca oldukça değerli ve özellik bakımından da büyük önem taşıyan Lure Module sahibi iseniz çok şanslısınız.

Lure Module itemini yalnızca pokestop noktalarında kullanabileceğinizi unutmayın. Ayrıca bu item sayesinde o pokestoptaki diğer kişiler de nasiplenecektir.

Lure Module iteminin faydası nedir?

Lure Module itemini kullandığınız pokestop bölgesinde belirli aralıklarla pokemon ortaya çıkacaktır. Bu pokemonları siz görebilidiğiniz gibi o pokestopta sizin ile birlikte bulunan diğer kişiler de görecektir. Bu nedenle gördüğünüz, ortaya çıkan pokemonları ilk siz ele geçirmeye uğraşın.

Hatırladığınız Incense adlı itemin, pokestoplarda kullanılan hali diyebiliriz.

Pokemon GO Lure Module Kullanımı

İtemi kullanmak için pokestop yakınlarında olmanız gerekmektedir. Ardından pokestop bölümüne tıklayarak arayüzü açın. Karşınıza çıkan yuvarlak resimli alanın üzerinde dikdörtgen bölme bulunmaktadır. Buraya tıkladığınızda, ekranda kaşrınıza Lure Module adlı iteminizi gösteren bir arayüz açılacaktır. bu sayede tıklayarak iteminizi o pokestop için aktif hale getirmiş olacaksınız. 30 dakika sürecek olan pokemonları ortaya çıkaran bir etki yayacaktır. Dediğim gibi ortaya çıkacak olan pokemonu yalnızca siz görmüyor, o pokestoptaki herkes görüyor olacak.

Aklınıza takılan herhangi soruları aşağıdan yorum yaparak bizlere bildirebilirsiniz. Bol şans, iyi keyifler 🙂

Ash

Ash

Ash'in en büyük hayali bütün pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi pokemon eğiticisi olmaktır. Bu amacına erişebilecek mi? :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir