Pokemon GO İlk Youtube Videosu

Pokemon GO İlk Youtube Videosu

Pokemon GO İlk Youtube Videosu yayınlandı peki sen izledin mi?

Pokemon GO oyunu gün geçtikçe kendini geliştirip ilerlemeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere Pokemon GO Youtube sayfası birçok kişi tarafından takip edilmesine rağmen Pokemon GO İlk Youtube Videosu henüz daha yeni geldi. Gelen bu video oyunu genel anlamda reklam şeklinde anlatmaya yarıyor. Güzel ve eğlenceli bir şekilde ele alınan bu video oyunun artırılmış gerçeklik oyunu olduğunu tanıtmaktadır. Ayrıca sosyalleşme ve birçok kişi ile iletişim halinde olacağımıza değinen, önümüzde çok büyük bir maceranın olduğunu gösteren kaliteli bir çalışma olmuş.

İşe giderken, okula giderken elimizden eksik olmayan telefonlarda acaba neler var diye düşünenler 🙂 bu aralar herkes pokemon ile uğraşıyor. Powerbank’ini almış da gelmiş, yolunda giderken bir pokemona rastlarım düşüncesi ile gelişip level almaya devam ediyor. Günümüz net olarak mobile dönmüş durumda. Siteye gelen trafiğe göz gezdirdiğimde genel anlamda mobil kullanıcılarımızın girdiğini görüyorum. Gerçekten de son yıllardaki mobil cihazlardaki teknolojik gelişme hayal gücümü geçmiş vaziyette.

pokemon-go-ilk-youtube-videosu

Pokemon GO İlk Youtube Videosu

Sitemizde birçok yönden Pokemon GO hakkında bilgi vermeye devam ederken yeni çıkan video‘ları buradan sizlere ulaştıracağız. Pokemon GO‘nun ilk videosunu yayınlaması ile biz de ilk video içeriğimizi yayınlamış olalım. Bu arada PokemonBul.Net olarak bizim youtube sayfamızı da takip edebilirsiniz. Takip etmek için tıklayınız.

Sizler de sitemizdeki konular hakkında yorum yaparak Pokemon GO eğlencesini zirvede yaşamaya yardım edebilirsiniz. Bu anlamda çekinmenize gerek yok, birçok açıdan en sosyal oyunu oynuyoruz ve birbirimize fikir verirken saygıyı da unutmadan eğlenceyi tadında yaşamalıyız.

Ash

Ash

Ash'in en büyük hayali bütün pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi pokemon eğiticisi olmaktır. Bu amacına erişebilecek mi? :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir