Pokemon GO Güncelleme Özellikleri
istanbul-istiklal-caddesi-pokestop-noktalari

Pokemon GO Güncelleme Özellikleri

Pokemon GO eski oyuncularını tekrar kazanmak istiyor! Bunun için gerekli adımları atan Niantic, bizi sevindireceğe benziyor. 1v1 gerçek GYM savaşları yolda!

Pokemon GO yaz aylarından itibaren çok fazla indirilip oynandı 40 milyon oyuncuya kadar çıkmayı başardı. Oyuna yeni güncellemeler geleceği açıklandı. Özellikle oyun içerisinde yapılan pek çok hile nedeni ile insanlar oyunu bıraktı. Bu bakımdan yeni güncelleme ile birlikte bu konuda umudumuzu yüksek tutuyoruz.

Oyun gelişip/yenileniyor

Pokemon GO için elde edilen bilgilere göre oyun içerisindeki pek çok özellik değiştirilecek ve yeni özellikler eklenecek. Bu açıdan oyunun baştan yaratıldığını söylemek doğru olabilir. Niantic Games tarafından üzerinde uzun zamandan beri çalışıldığı görülen oyun güncellemesi sonunda ciddi değişimler söz konusu. Peki bu değişimler neler?

GYM’de 1v1 savaşlar ön planda

Pokemon GO için getirilen önemli yeniliklerden birisi oyuncuların artık GYM’lerde birbirine karşı savaş verecek olması. Bu bakımdan yapay zekaya karşı değil, 1’e 1 savaşlar söz konusu. Oyuna bebek Pokemonlar olarak Pichu (Pikachu), Cleffa (Clefairy), Magby (Magmar) gibi farklı pokemonlar kullanılabilir olacak. Aynı zamanda 100 adet yeni pokemon da bizlerle olacak.

Ash

Ash

Ash'in en büyük hayali bütün pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi pokemon eğiticisi olmaktır. Bu amacına erişebilecek mi? :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir