Pokemon GO En Güçlü Pokemon Hangisi?
en-guclu-pokemon-hangisi

Pokemon GO En Güçlü Pokemon Hangisi?

Yükselişe devam ediyorum ve amacım Pokemon GO En Güçlü Pokemon bulmak olacak!

Pokemon GO oynamaya devam ettikçe yeni şeyler ile karşılaşmaya devam ediyoruz. Özellikle level atlamaya devam ettikçe bulduğum pokemonlar bana büyük heyecan veriyor. Bazı ilk levellerde çıkan pokemonlar bir süre sonra beni sıkmaya başlasa da normaldir. Sebebi elbette aynı şeylerin tekrarı olabilir. Ancak yükselişe devam ediyorum ve amacım Pokemon GO En Güçlü Pokemon bulmak olacak. Levelini yükselten dostlarımız merak edebilirler:

Pokemon GO En Güçlü Pokemon Hangisi?

Genel anlamda bulunması en zor ve evrimleştirilmesi de ona göre daha zor olan elbette ki “Blasturtle” olacaktır. Gören, duyan varsa kimseye çaktırmadan gidip sessizce alsın ve oradan koşarak uzaklaşsın 🙂 Şaka bir yana oldukça zor bulunuyor ve ele geçirilmesi de kolay değil. Ben daha henüz denk gelemedim, levelimi artırıp etrafta gezinmeye devam ediyorum. Bunun için bisikletimi kullanıyorum. Hem sağlık açısından hem de oyundaki kariyerim açısında bisiklet en iyisi 🙂 size de tavsiye ediyorum…

Pokemon GO En iyi Pokemon Nasıl Elde Edilir?

Arkadaşlar bu soruya verilecek en iyi cevap ne var ne yok elinizdeki poketopları da tamamen bitirmeden pokemon avlayarak level alıp birçok pokemonu da profesöre göndererek candy elde etmektir. Elde ettiğiniz bu candy yani pokemon şekeri de diyebiliriz buna, pokemon evrimleştirme için kullanabileceksiniz. En iyi pokemon CP‘si yüksek olan pokemondur. Nadir bulunan pokemonları bulabilirseniz bunların CP yani gücü oldukça yerinde oluyor. Ancak nadir pokemonlara rastlayamıyorsanız, yapacağınız şey elinizde bulunan pokemonları candy yardımı ile evrimleştirmek evolve etmek olacaktır.

en-guclu-pokemon-hangisi-1

Pokemon GO En İyi Pokemon

En iyi, en güçlü pokemon elde etmek için yukarıda verdiğim önerilerden yararlanabilirsiniz. Ancak şöyle de bir duyuru var zannediyorum bir önceki yazımda bundan bahsettim: Pokemon Takası ve Pokemon Eğitimi diye yeni özellikler geliyor. Bu özellikler yardımı ile elinizdeki pokemonları geliştirip güçlerini artırabileceksiniz. Bu konu ilginizi çekti ise şimdilik tam olarak nasıl olacağı belli olmayan bu özellikler hakkındaki yazıya ulaşabilirsiniz. Yazıya ulaşmak için: “Pokemon GO Eğitim ve Takas Özelliği” adresine tıklayabilirsiniz.

Bir başka yazıda görüşmek üzere, yorum yapıp bizleri mutlu etmeyi unutmayın 🙂

Ash

Ash

Ash'in en büyük hayali bütün pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi pokemon eğiticisi olmaktır. Bu amacına erişebilecek mi? :)

“Pokemon GO En Güçlü Pokemon Hangisi?” için bir cevap

  1. Aliş dedi ki:

    Blasturtle tamam yapı gereği güçlü bir pokemon ama yüksel levelde yakaladığımız pokemonlar yüksek cp oluyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir