Pokemon GO Eğitim ve Takas Özelliği
pokemon-go-egitim-ve-takas-ozelligi-1

Pokemon GO Eğitim ve Takas Özelliği

Mükemmel bir duyuru ile karşınızdayım “Pokemon GO Eğitim ve Takas Özelliği” artık geliyor!

pokemon-go-egitim-ve-takas-ozelligi-1

Pokemon GO Eğitim ve Takas Özelliği

Yeni bir haber ile tekrar karşınızdayım. Pokemon GO oyunu oynamaya ve birçok pokemonu yakalayıp evrimleştirmeye devam ediyorum. Oyunda birçok özellik olması yanı sıra yeni özellikler de gün geçtikçe geliyor. Çok yakın zamanda Pokemon GO oyunu takas özelliği geliyor. Bu sayede sizde olmayan veya biriktirmek istediğiniz pokemonu arkadaşınızdan alabileceksiniz. Hal böyle olunca aklımıza şu gelebilir:

Pokemon GO Takas Özelliği Nasıl İşleyecek?

Size bu konudaki araştırmalarım sonucunda çıkan söylentilerden bahsedebilirim. Takas işlevi internet ve gps yardımı ile olabileceğinden şüpheleniyor. Yani klasik oyunlardaki trade sistemi yerine pokemon takaslamak istediğiniz kişinin yanına gitmeniz gerekecektir. Eğer söylentiler gerçek olur takas sistemi bu şekilde olursa Pokemon GO sahibi olduğu “Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi” sıfatını daha da yükseltecektir.

Düşünsenize çok istediğiniz bir pokemonu dostunuzdan alabileceğiniz gibi yabancılardan da alabileceksiniz. Şimdi düşünüyor insan bu işin bir kötü niyeti olabilir mi? Evet olabilir. Dikkatli olmak zorundasınız. Tanımadığınız bilmediğiniz kişilerden takas yaparken sizi ön yargı sahibi yapmak istemem ama dikkatli olmakta fayda var.

Pokemon Eğitim Özelliği

Yeni gelen özelliklerden biri olacak Pokemon Eğitim Özelliği, başlı başına çok gerekli ve bir o kadar da rekabeti artıracak bir özellik olacaktır. Pokemonlarını evrimleştiren ve bunları yaparken de eğitimlerini gerçekleştiren pokemon yakalayıcılar gerçekten dişli rakipler olacaktır. Şimdi pokemon eğitimi nasıl gerçekleşecek tarzında bir söylenti birikimim de bulunuyor. Fakat tam olarak nasıl olacağını henüz hiç kimse bilmiyor. Duyduğum ve okuduğum söylentilere dayanarak, pokemon eğitim sistemi oyun içinde küçük görev ve aktiviteler ile gerçekeleşebilir. Nasıl olacak derseniz, “Po” android oyunu birçok kişi oynamıştır. Orada küçük küçük bazı görevler oluyor, buna benzer pokemon geliştirici aktiviteler olabilir. Ayrıca bu aktiviteler yalnızca tek başına değil arkadaşlarınızla da birlikte yapabileceğiniz şeyler de olabilir.

Oyun giderek içine çekmeye devam ederken belirtiyorum ki bu yazımdaki bahsettiğim Pokemon GO Takas ve Pokemon GO Eğitim Özelliği gelecek günlerde bizlerle olacak fakat yukarıda bahsettiğim gibi de olmayabilir. Bu bilgileri söylentiler olarak adlandırabiliriz.

Sizler de beklediğiniz veya olmasını istediğiniz özellikleri yorum olarak bildirebilirsiniz.

Bu arada sitemize gelen ziyaretçi trafiği artmış bulunuyor fakat yorum yapılmıyor. Birbirimiz ile iletişim kurarak Pokemon GO Eğlencesi‘ni zirvede yaşayabiliriz. Facebook sayfamızın beğeni oranı oldukça düşük. Sizleri facebook sayfamızı beğenmeye davet ediyorum. Sayfamıza Pokemonbul linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sitemize ve konulara abone olan herkese çok teşekkür ediyorum.

Ash

Ash

Ash'in en büyük hayali bütün pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi pokemon eğiticisi olmaktır. Bu amacına erişebilecek mi? :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir