PokemonBul.Net Hizmetinize Açılmıştır!

PokemonBul.Net Hizmetinize Açılmıştır!

 

pokemon-go-sitesi

Pokemon GO hayranlarının buluşma noktasını sizler için hazırlayıp, düzenleyeceğiz. Kaliteli ortamı oluşturmak için elimizden geleni yapacağız.

Merhaba Pokemon hayranları!

Son zamanların fenomen oyunlarından Pokemon Go henüz Türkiye’ gelmedi. Ancak android kullanıcılarının apk olarak oyunu indirip kendi aygıtlarına kurmaları sonucu şu anda Türkiye’de oynanılıyor diyebiliriz. Hal böyle olunca eski zamanlarda taso ile oynadığımız Pokemon oyunu şimdi elimizdeki telefonlarda bulunuyor.

Yakın zamanda Türkiye’de normal olarak oynanabilecek ve sorunsuzca Pokemonları Poke toplara yerleştireceğiz. Oyun henüz çok yeni olmasına rağmen Türkiye’de şu anda oldukça ilgi görüp yükselmeye de devam ediyor. Tüm bunlar gerçekleşirken biz de Pokemon Hayranları olarak bu web site altında birbirimiz ile iletişim kurabileceğiz. Pokemonbul.Net sitesinde tecrübe ve bilgilerimizi, başımızdan geçen güzel ve komik anıları paylaşabileceğiz.

Lütfen tüm bunlar gerçekleşirken saygımızı koruyalım ve kaliteli bir ortam oluşturalım. Diğer web siteleri gibi olmak yerine ilk hedefimiz kalite ve samimiyet olsun. Burada web site yazarlarına büyük sorumluluk düştüğü gibi siz sevgili okurlarımıza da pay düşüyor. Yaptığınız yorumlarda ve üye yazıları bölümünde kullandığınız üslup ile sitemiz güzel bir ortama dönüşecek.

ash ketchum PokemonBul

İlerleyen günlerde Pokemonların tanıtımı ve oyun hakkında genel bilgileri vereceğiz. Kategorileri ve etkinlikleri ayarlayacağız. Bunlar gerçekleşirken ziyaretçi oranımızın artacağını ve kitlemizi hep birlikte oluşturabileceğimizi düşünüyorum.

Sosyal medya hesaplarımız yavaş yavaş kurulup kendi kitlemize ulaşmaya çalışıyor. Şimdilik yorumları yalnızca üyeler yapabilecek. Sitemize üye olan dostlarımız yazıların altına yorum yapabilecek ve yorumlara cevap verebilecek.

Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum. İstek ve şikayetlerinizi iletisim@pokemonbul.net e-mail adresimizden ulaştırabilirsiniz.

Ash

Ash

Ash'in en büyük hayali bütün pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi pokemon eğiticisi olmaktır. Bu amacına erişebilecek mi? :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir