GYM PokeStop Noktası Ekleme
gym-pokestop-ekleme-1

GYM PokeStop Noktası Ekleme

Pokemon GO oyunu böyle bir uygulama başlatarak bulunduğunuz yere GYM veya PokeStop merkezi ekleyebilmenizi sağlıyor. Siz de GYM PokeStop Noktası Ekleme nasıl gerçekleşiyor sade anlatımımla anlayabilirsiniz.

Önce Uyarı: Arkadaşlar yeni GYM ve Pokestop noktaları oluşturmak belirli bir süre için gerçekleşiyor. Yazı hazırlanırken bunun şu an için kapalı olduğunu belirtelim. Bu yazının amacı yeni GYM ve PokeStop merkezlerinin nasıl ekleneceğini açıklamaktır. Oyun Türkiye’ye resmi olarak geldiğinde işinize yarayacağını düşünmekteyiz.

Pokeon GO Destek Alma linkine tıklayarak, yeni GYM ve PokeStop noktası oluşturma açılmış ise aşağıdaki forma benzer bir form ile karşılaşacaksınız.

Pokemon GO GYM PokeStop Noktası Ekleme

Aşağıdaki formun açıklamasını sunayım. E-mailinizi yazdıktan sonra konu bölümüne “Add GYM/PokeStop” yazabilirsiniz. Sebep olarak da “No GYM/PokeStop in my location” yazarak bulunduğunuz ortamda GYM ve PokeStop noktasının bulunmadığını belirtiyorsunuz. Bir altındaki seçenek ise rapor sistemidir. Bununla herhangi bir işimiz olmadığı için “Not at this location” seçeneğini kullanabiliriz. Ülke/Bölge/Şehir vb. bilgilerini giriniz. Altındaki seçenek ise kurmak istediğiniz GYM veya PokeStop noktasına isim vermekte. İsmi siz belirleyip o bölgeye yazabilirsiniz. Eklemek istediğiniz konumu ve bu konumun enlem boylam bilgilerini gireceksiniz. Enlem boylam bilgilerini google maps sayesinde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. O konumun resmini çekip “Attachments” bölümüne ekleyeceksiniz.

Aşağıdaki form yardımı ile daha net anlayabilirsiniz.

gym-pokestop-ekleme

GYM PokeStop Noktası Ekleme

Konu ile alakalı kafanıza takılan soru ve sorunları yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sitemizde sizler için yararlı bilgiler barındırıyor, kaliteli sunmaya çalışıyoruz. Yazılarımızdan haberdar olmak için lütfen abone olunuz. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Facebook Sayfamızı beğenerek aramıza katılabilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.

İyi keyifler, bol şans 🙂

Ash

Ash

Ash'in en büyük hayali bütün pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi pokemon eğiticisi olmaktır. Bu amacına erişebilecek mi? :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir