Google Duo Pokemon GO'yu Geçti
google-duo-pokemon-go

Google Duo Pokemon GO’yu Geçti

En çok indirilen ücretsiz uygulamalar arasında 2. Sırada bulunan Dünya’da milyonlarca kişi tarafından oynanan Pokemon GO artık 3. sıraya düştü. Google Duo Pokemon GO arasındaki rekabet nasıl şekillenecek?

Google Duo Pokemon GO’yu Geçti

Google’ın henüz yeni çıkarmış olduğu Google Duo video arama uygulaması 3 günde Pokemon GO‘yu geride bırakmayı başardı. İşini oldukça kaliteli yapan Google çıkarmış olduğu bu uygulama neticesinde gerçekten kaliteli video sohbet gerçekleşiyor. Mayıs ayında duyurulan Google Duo‘nun hızlı başlangıç yapacağını düşünmüştüm ancak bu kadar da hızlı başlangıcı gerçekten beklemiyordum.

google-duo-pokemon-go-1

Google Play İlk 5

Google Duo video uygulamasını merak eden dostlarımız video incelemeleri izleyerek hakkında fikir sahibi olabilir. Beğenen dostlarımız elbette indirip kullansınlar 🙂

Google Duo Pokemon GO oyunu arasında rekabetin çetin geçeceğini de pek zannetmiyorum. Ancak en fazla indirilen ücretsiz uygulamalar arasındaki sıralamasını uzun bir süre koruyacağından da şüphem yok. Belirtmek gerekir ki Pokemon GO da Google Duo da henüz Türkiye’de resmi olarak indirilmeye sunulmadı. Maalesef bu durum benim de canımı sıkıyor. İyi uygulamalar Türkiye’de hemen devreye girmiyor. Gerçekten uzun süre beklememiz gerekiyor. Üzücü.

Sevilen Artırılmış Gerçeklik oyunu Pokemon GO bir an önce Türkiye’ye gelse de oyunu kullanıcılarımız daha rahat indirip yükleyebilseler. Ayrıca yaşadıkları sorunlar hakkında sorunsuz destek alabilseler. Neyse beklemedeyiz…

Konu ile alakalı yorum yapmayı lütfen unutmayınız. Yorum yapan ve yapmayanlar için şimdiden teşekkür ediyorum.

Facebook Sayfamızı beğenerek aramıza katılabilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.

Ash

Ash

Ash'in en büyük hayali bütün pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi pokemon eğiticisi olmaktır. Bu amacına erişebilecek mi? :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir