En Hızlı Pokemon Bulma Aracı
pokemon-bulma-araci

En Hızlı Pokemon Bulma Aracı

Sizlere en son çıkan ve en hızlı çalışan Pokemon Bulma Aracı müjdesini veriyorum!

Bildiğiniz üzere son 2 haftadır bizim sitemiz dahil birçok sitenin Pokemon Bulma Aracı çalışmıyordu. Bunun sebepleri arasında bu araçların Pokemon GO tarafından dava edilip kaldırılması yatıyor. Hal böyle olunca ortamda düzgün çalışan Pokemon Bulma Aracı kalmadığını gördük. Ancak bu konuda size kendimin de test ettiği mükemmel bir pokemon bulma programını sunmak istiyorum. Sitemizden bu aracı sorunsuz ve hatasız kullanabilirsiniz.

pokemon-bulma-programi

Pokemon Bulma Aracı/Programı

Programı Kullanmaya Başlarken

 • Program yapısı gereği başka bir web sitesinde açılmayı deneyecektir. Müsaade etmeyip sitemizde kalınız. Tarayıcının verdiği “Sayfadan ayrılmak istiyor musunuz?” sorusuna “Bu sayfada kal” seçeneği ile cevaplayınız.
 • Program yapımcıları bağış istemektedir. “x” seçeneğine tıklayarak, paypal sekmesini kapatınız.
 • Ve işte tamamen kullanıma açık En Kaliteli Pokemon Bulma Programı

Pokemon Bulma Aracı’nın Özellikleri

 • Sağ üstteki ilk menü, “Filter Pokemon” seçeneğine tıklamanız halinde seçeceğiniz pokemonları haritada görmeyeceksiniz.
 • Sağ üstteki ikinci menü, “Find Location” seçeneğine tıklayarak istediğiniz belirli bir bölgedeki pokemonları bulabilirsiniz.
 • Sağ üstteki üçüncü menü, “Enable Location Tracking” seçeneğine tıklayarak gezerken etrafınızdaki pokemonlardan haberdar olabilirsiniz.
 • Ortadaki tek menü, “Launch Scan!” seçeneğine tıklayarak bulunduğunuz ortamdaki pokemonları tekrar tarayabilirsiniz.  Bunu yapmanın size yararı almak için gittiğiniz pokemon yerinde olmayabilir, bir başkası tarafından zaten ele geçirilmiş olabilir. Boşuna yürümüş olmazsınız.
 • Soldaki tek menü, Pokemon Bulma Aracı’nı hazırlayan ekibin bağış isteme menüsüdür. Hizmeti beğenen arkadaşlarımız elbette bağış yapabilirler. Ancak Paypal Türkiye’deki hizmetini kapattı, ona göre 🙂

Sizin için sunduğumuz bu hizmet sayesinde birçok pokemon bulabilirsiniz. Bu sayede rakiplerinize fark atabilir, Türkiye’nin en iyi eğitmeni olabilirsiniz.

Aklınıza Takılabilecek Sorular

Bu bir hile midir? Ban yeme riskim var mıdır?

– Sizin ban yeme riskinizin olmadığından %100 eminim. Sebebi ise açık… Siz yanınızdaki bir başka cihazdan veya Pokemon GO oynarken arka planda bu aracı tarayıcınız üzerinde açıyor olacaksınız. Yani oyuna herhangi bir şekilde etkinizin söz konusu olmadığını söylemeliyim. Farklı bir platformdan o bölgedeki pokemonları buluyorsunuz. Hal böyle olunca bu durumun herhangi bir riski söz konusu değildir. Programın hile olup olmadığı aslında tartışılabilir. Çünkü programa etkiniz söz konusu değildir.

Bir başka siteye yönlenmemek için ne yapabilirim?

– Hocam bu program yapısı gereği tam ekran ve sorunsuz kodlamanın yapıldığı kendi sayfasında çalışmaktadır. Bu sayfaya yönlenip orada işleminizi hali hazırda yapabildiğiniz gibi PokemonBul.Net sitemizde de yapabilirsiniz.. Yönlenmek istemez iseniz, size bu programı sunup-anlatımını gerçekleştirdiğimiz için sitemizde bulunmaya devam ederseniz bizi mutlu edersiniz.

Program bende çalışmıyor. Sebebi ne olabilir?

– Hocam program son kontroller içinde sorunsuz çalıştığı test edilip görülmüştür. Bazen şöyle bir durum olduğunu fark ettim: Türkiye’de evet Türkiye’de bazı ücra yerlerde tam performans çalışmıyor(Normaldir makul görülebilir). Ancak Pokemon Bulma Aracı yapımcılarının söylemlerine göre programın ücra yerlerdeki performansını yükletmeye çalışıyorlar. Normal şartlar altında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya vb. yerlerde sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Konu ile ilgili soru ve sorunlarınızı yorum ile belirtebilirsiniz. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Facebook Sayfamızı beğenerek aramıza katılabilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.

Ash

Ash

Ash'in en büyük hayali bütün pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi pokemon eğiticisi olmaktır. Bu amacına erişebilecek mi? :)

“En Hızlı Pokemon Bulma Aracı” için 4 cevap

 1. Ash dedi ki:

  @tk hocam program normal şartlarda düzgün çalışıyor ne var ki bazen bocalamaktadır. Sana bunu yaşattığım için özür dilerim…

 2. tk dedi ki:

  program fake girdim 2 kere pokemon gösterdiği yere gittim hiç bi şey yok

 3. Ahmet Kadir dedi ki:

  Şu anda bende sorunsuz çalışmakta…

 4. Ash dedi ki:

  Şu anda bakımda olan Pokemon Bulma Aracı yakın süre içerisinde yeniden hizmet vermek için hazır olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir