Dost Pokemon [Pokemon Buddy] Özelliği
dost-pokemon-1

Dost Pokemon [Pokemon Buddy] Özelliği

Pokemon GO yapımcıları gelecek güncelleştirmede Dost Pokemon – Buddy özelliğini devreye sokacaklarını açıkladı…

Birçok yeni özelliğin ve görsel geliştirmenin olacağı haberini veren Niantic, oyuncularına önem verdiğini gösterme çabasında. Sıra sıra, gelecek güncellemede hangi özelliklerin bizlere ulaşacağına değineceğim.

dost-pokemon

Dost Pokemon *- Pokemon Buddy

Dost Pokemon

Hikayede geçen Ash adlı kahramanımızın yanında bulunan Pikachu pokemonu-dostu olduğu gibi artık siz de bir dost pokemonu sahibi olacaksınız. Bu pokemon avatarınızın yanındaki resimde görünebilecek. Dostunuz ile beraber yürümeye devam ettikçe şeker ve yumurta kazanacaksınız. Kazanımlarınız ve ekstra özelliklerden şu an için bilgi sahibi değiliz. Ancak şimdilik görünen dost pokemon ile kat edilen mesafeye göre ödül kazanacağınız kesin.

Şişman, Uzun, Zayıf, Kısa Pokemon

Bildiğiniz gibi pokemonların fiziksel özelliklerini rakamsal anlamda görebilirken görsellerinde herhangi bir değişiklik olmuyordu. Artık bu özellik devreye sokularak eğer bir pokemon uzun ise uzun, kilosu fazla ise şişman-iri görünecek. Gerçekliğe daha uygun olan bu özelliği beğeneceğiz diye düşünüyorum.

Dost pokemonu ve görsel yenilik hakkındaki düşüncelerinizi lütfen yorum bölümünden paylaşın. Bu bize yapabileceğiniz en büyük iyiliklerden biri olacaktır. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Facebook Sayfamızı beğenerek aramıza katılabilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.

Gelecek güncelleştirmeler ile ilgili her yeni şeyde size ulaştırmaya çalışacağım. İyi keyifler bol şans.

Ash

Ash

Ash'in en büyük hayali bütün pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi pokemon eğiticisi olmaktır. Bu amacına erişebilecek mi? :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir